Wszystkie publikowane na blogu opinie są opiniami subiektywnymi.

Szukaj na tym blogu

1 października 2014

Nie wierz reklamom bezkrytycznieW reklamach znajdziemy lek na całe zło. Często polecany przez aktora w lekarskim kitlu. Ostatnio w jednym ze spotów, żeby uwiarygodnić takiego aktora, kamera specjalnie na dłużej zatrzymała się na plakietce lek. med. Ale czy prawdziwej?

Chciałabym wam polecić bardzo ciekawy artykuł na temat zdrowotnych mitów potęgowanych przez siłę reklamy! A siła ta jest naprawdę znacząca, o zgrozo.

Miłej lektury:-)

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,130513,11314217,Nowe_zdrowotne_mity___nie_wierz_reklamom_bezkrytycznie.html?v=1&pId=31160294&send-a=1#opinion31160294

2 komentarze:

  1. Witam. Świetny pomysł na obalanie reklam . Reklama leków powinna przedstawiać prawde i faktyczne dzialanie. Mało komu chce się czytać ulotki i sprawdzać skład. Ludzie to uwierzą we wszystko co mówią w telewizji, dlatego to świetny sposób na zarobek. Wiadomo dla kogo. Pozdrawiam serdrcznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety patrząc na komentarze pod takimi artykułami zawsze znajdą się osoby popadające w skrajności, dla których każda jedna tabletka, o ile nie ratuje bezpośrednio życia to wielkie zło.

    OdpowiedzUsuń