Wszystkie publikowane na blogu opinie są opiniami subiektywnymi.

Szukaj na tym blogu

Współpraca


POGROMCY REKLAM FARMACEUTYCZNYCH

analiza reklam, wnikliwe omówienie składu preparatów, ciekawostki zdrowotne i apteczne a wszystko to z punku widzenia farmaceutki.

W mediach:dane na 4 marca 2016r:

liczby:Blog istnieje od 16.02.2014, powstało ponad 130 postów, które skomentowano 1600 razy. Od tego czasu miesięcznie gromadzi ponad 90 000 unikalnych użytkowników, chętnych do udostępniania i komentowania treści.

Fanpage na Facebooku obserwuje ponad 10 000 fanów
Obserwatorzy 175

Podstawowym warunkiem współpracy jest opracowanie takich treści, które współgrają z tematyką bloga i nie kolidują z interesem i zainteresowaniami Czytelników bloga Pogromcy Reklam Farmaceutycznych. Treści, które publikuję nie mogą wpłynąć na wiarygodność tego, co dotychczas stworzyłam.

Rozpatruję każdą propozycję współpracy i postaram się, aby proponowana przeze mnie forma współpracy była korzystna zarówno dla Partnera jak i dla tworzonej społeczności na blogu.

Wszelkie pomysły odnośnie współpracy z moim blogiem proszę kierować na adres mailowy:


3 komentarze:

  1. Mam pytanie co z witaminą c SANBIOS? Dobra, zła?

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja mam kolejny super temat: Przychodzą klienci z wycinkami z gazet z suplementami za ciężkie pieniądze i właśnie dla pierwszych 100 osób w promocji:) Po sprawdzeniu okazuje się, że super środek na dolegliwości układu moczowego to Urosept zmieszany z żurawiną.......

    Temat nr 2 - "fachowcy" polecający suplementy. Sprawdziłem kilku lekarzy (w stopniu dr nauk medycznych i lek.med.)w rejestrze na stronie NIL. Oczywiście nie ma takiego nazwiska..... A ludzie święcie wierzą w słowo pisane....

    OdpowiedzUsuń