Wszystkie publikowane na blogu opinie są opiniami subiektywnymi.

Szukaj na tym blogu

17 sierpnia 2014

Musujące czopki - Eva/qu
W ramach ciekawostek aptecznych, podzielę się z wami moim najnowszym odkryciem. Jak do tej pory jest to najdziwniejsza forma leku, jaką spotkałam. Musujące czopki przeciw zaparciom:-)

13 komentarzy:

 1. Musujące czopki...
  Ekstra XD
  Na pewno pacjentowi przeszkodzi mrowienie w miejscu podania i pobiegnie wydalić CO2 + gratis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno...ja stosuje nie wytrzymuje 5 minut więc efekt jest niezadawalający. Spotkałam się z opiniami, że po 15 minutach jest efekt. Ale ja nie wytrzymuje rak długo

   Usuń
 2. Stosowałam. Musowanie jest całkiem ok. ma na celu "masowanie " jelita i pomoc w wydaleniu balastu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Są ok. Musowanie całkiem przyjemne :) Najważniejsze że skuteczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stosowałam je w czasie ciąży kiedy dokuczały mi zaparcia. To bezpieczny produkt dla przyszłych mam.

  OdpowiedzUsuń
 5. no i można je kupić bez recepty. Ostatnio moja położna mi je polecała - chyba nie mogła wytrzymać moich jęczeń :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zwykle stosowałam czopki glicerynowe, ale odkryłam te evaqu i dla mnie czopki glicerynowe można by wogóle wycofac, te sa bardziej skuteczne i odczucia nie są bolesne jak to bywa w przypadku stosowania tych glicerynowych

  OdpowiedzUsuń
 7. Próbowałam ale dla mnie czopki to bariera nie do pokonania, stosuję doustny dicopeg, bardzo łagodnie działa, nie mam gwałtownych skurczów jak przy innych środkach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo skuteczne czopki. Szybko działają.!5 minut i po sprawie. Idealne w zaparciach w podróży bo nie trzeba trzymać ich w lodówce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czopki rewelacja, fakt brzmi dziwnie to musowanie, ale nie jest ono jakoś nieprzyjemne, mimo, że aplikacja czopków zawsze mnie przerażała, wolę je i pewność, że po chwili jest po wszystkim, niż to, że po ziółkach czy syropkach latałam co chwila bo zadziałały wręcz za dobrze...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwnie brzmi musowanie i dziwnie nieprzyjemnie się je odczuwa, mnie nadal aplikacja przeraża, zmusiłam się jednak i nie zauważyłam rewelacji, wolę jednak środki doustne typu dicopeg,o wiele łatwiej jest wypić płyn.

   Usuń
 10. U mnie te czopki po prostu działają :) polecam!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Idealne w podróży bo nie trzeba ich przechowywać w lodówce. Ja mam lęk przed "obcą" toaletą na wyjazdach i bez wspomagacza nie potrafię sie załatwić. Po założeniu kwadransik i po sprawie.

  OdpowiedzUsuń