Wszystkie publikowane na blogu opinie są opiniami subiektywnymi.

Szukaj na tym blogu

19 marca 2015

Medycyna reklamowa


Jak był prowadziła vloga (czyli jakbym pokonała paniczny strach przed kamerą) to właśnie tak by wyglądały moje "wpisy" :-) Polecam serdecznie. Komentarz z mojej strony zbędny- po prostu dobra robota.
6 komentarzy:

 1. Dużo uogólnień i trochę populizmów, ale generalnie trafne spostrzeżenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co do kaszlu palaczy to raczej dobrze, że kaszlą, to poprawia to wydalanie toksycznych związków z dróg oddechowych. A co do leków przeciwbólowych to znam trochę osób, które stosują BARDZO bezmyślnie, nie czytają ulotek, mają to w nosie itd. Znam osoby co np. piją sobie syropy przeciwbólowe typu nurofen itd. prosto z butelki jak napój, albo które biorą do 10 pyralgin dziennie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Detusan działa po prostu powlekająco na gardło - dobry przy suchym kaszlu - niekoniecznie palacza :D

   Usuń
 3. No i fajnie, że pokazano, która firma farmaceutyczna przoduje w wydawaniu na rynek badziewnych suplementów o badziewnych składach i durnowatych reklamach ;-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że ludzie szeroko publikują własne spostrzeżenia i wiedzę o świecie. Alternatywne źródła informacji są bardzo potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taa, firma, która ma ok 500-600 mln rocznego obrotu, wydaje na reklamę w tym samym czasie 1 mld. Toż to drukarnia pieniędzy a nie firma farmaceutyczna, hahaha :D
  M.

  OdpowiedzUsuń